Карпатський біоферний заповідник засекретив інформацію про подання на державні нагороди (документ)

Карпатський біоферний заповідник засекретив інформацію про подання на державні нагороди (документ)

Депутат Рахівської районної ради Микола-Кокіш Мельник оприлюднив відповідні документи щодо висунення кандидатур працівників Карпатського біосферного заповідника на державні нагороди, звання  та відзнаки. Керівництво установи прикриваючись Законом України “Про захист персональних даних” не надало депутату перелік прізвищ поданих на нагородження.

Микола-Кокіш Мельник з цього приводу зазначив на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

Невже в Карпатському біосферному заповіднику хочуть дати державні нагороди фейковим особам або як розуміти, що прізвища яких надали для державних нагород чомусь “засекретили” чи приховали посилаючись на Закон України “Про захист персональних даних”?

Цікаво, Остап СемеракМіністерство екології та природних ресурсів України та Адміністрація Президента України перевірить, що то за такі особи засекречені Карпатським біосферним заповідником які мають отримати державні нагороди і саме головне за які такі досягнення та за які такі заслуги???

P.S. За інсайдерською інформацією, Карпатський біосферний заповідник подав до відзначення державної нагороди директора Карпатського біосферного заповідника Миколу Рибака котрого 2 роки тому було зловлено на гарячому при отримані хабаря в розмірі 1500$ США та в суді вину було доведено!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *