“Карпатська Січ” провела забіг присвячений героям Коліївщини

СПО “Карпатська Січ” провела здоровий забіг єдності для молоді Закарпаття, приурочений річниці національно-визвольного руху українського народу, “відродженню двічі вбитого козацтва” – Коліївщині. 

Стартували учасники на площі Театральній, звідки пробіглись Студентською набережною, і, перейшовши транспортний міст, Православною набережною. По дорозі роздавались інформативні листівки про події Коліївщини та із закликами до єдності і здорового способу життя. 

На спортивному майданчику учасники забігу провели тренування на турниках, а місцеві воркаутери, які долучились до заходу, показали майстер-клас. Також молодь зіграла в баскетбол, повіджималась та присідала.

На спортмайданчику виступив представник СПО “Карпатська Січ”, який подякував усім учасникам забігу та нагадав про необхідність підтримувати і пропагувати здоровий спосіб життя. Слово мав також керівник організації воркаутерів області, який закликав проводити подібні акції частіше і в більш масштабному форматі, закликав молодь активно займатися спортом.

Ця акція показала молоді здорову альтернативу звичайних “диванних” вихідних, коли вони можуть використати свій час як із задоволенням, так і з користю для себе. Однак головне – ми показали ЄДНІСТЬ та братерство духу. Українського, незламного, здорового духу.

Спорт! Здоров”я! Націоналізм!

11 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *