“Карпатська Січ” провела вишкіл для молоді Закарпаття (ФОТО)

Незважаючи на несприятливі погодні умови, молоді націоналісти Закарпаття провели плановий вишкіл, в програму якого входили різні види спортивних змагань та традиційна теренова гра.

Суть теренової гри полягає в тому, що учасники діляться на дві команди (2 куреня, кожен поділяється на сотні, чоти, рої, – так, як і в УПА), які змагаються між собою за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців суперника (знімають з гравця стрічку певного кольору). При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, прояви негідної поведінки та порушення правил під час її проведення можуть каратися дискваліфікацією гравця; пияцтво тут суворо заборонено. За дотриманням правил слідкують спостерігачі.
Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій. 

Теперішні події в Україні довели : готовими треба бути до всього. І готуватись перш за все повинна молодь, котра є кістяком Нації. 
“Карпастька Січ” має за мету вишколити здорове тілом і духом майбутнє Української держави, дати базисні моральні засади молодим поколінням, котрі в подальшому повинні стати повноцінними і гідними керманичами життя свого та України.

13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *