«Карпатська Січ» провела турнір з міні-футболу “За здоровий спосіб життя”

520 жовтня спортивно-патріотична організація «Карпатська Січ» провела в м. Великий Березний футбольний турнір, який мав назву “За здоровий спосіб життя”.
Одним з основних напрямків діяльності «Карпатської Січі» є пропаганда ЗСЖ (здорового способу життя) та спортивна діяльність, яка включає в себе турніри з різних видів спорту, теренові ігри, вишколи, організацію патріотичних таборів, проведення лекції та пропаганду на тему “Здоровий спосіб життя” тощо. Самим популярним видом спорту є футбол, тому сьогодні був проведений футбольний турнір.
Метою заходу, як і попередніх схожих турнірів «Карпатської Січі» стали розвиток і популяризація футболу в м. В. Березний, пропаганда здорового способу життя, виявлення найсильніших команд непрофесіоналів, адже до участі допускалися непрофесійні команди, гравці яких не числяться в футбольних секціях, тобто прості вуличні юнаки, які мають бажання розвиватися і показати свій рівень в рівній боротьбі з суперниками та отримати шанс заявити про себе та свою команду. Турнір був покликаний відроджувати у дітей інтерес до спорту та закладати в них патріотичні цінності.
Змагання розпочались о 10 годині. На турнірі зібрались команди різної вікової категорії, від 11-ти до 21-го років. Учасники були розділені на дві групи, в першій грало менше покоління, а в другій точилася рівна та запекла боротьба між старшими футболістами-аматорами. Отож до півфіналу з “малої” групи вийшли команда з інтернату “Вест Бром” та “Малий Березний”, а з “старшої” – “Парадокс” та команда організаторів “Карпатська Січ”. Хочеться виділити команди “Евертон”, “Фнатікс”, “Юнайтед” та “Адреналін” за відмінну боротьбу та той футбол, який ці команди показали на турнірі.
Колосальна перевага однієї команди над іншою показала себе тільки в одному з півфіналів, “Парадокс” розгромив “Малий Березний” з рахунком 6-0. А от інша пара, яка вирішувала путівку в фінал, “Карпатська Січ” – “Вест Бром” показали хороший та рівний матч, загалом команда-організатор виграла 2-1. Третє місце турніру отримали юнаки з інтернату, які представляли “Вест Бром”, з рахунком 3-1 був обіграний “Малий Березний”. Фінал видався на славу – море емоцій, купа голів та гольових моментів, емоційність гравців, перекладини, одним словом матч-дня в якому хлопці з Березного “Парадокс” обіграли січовиків 7-5 і стали володарем кубка турніру “За здоровий спосіб життя”.
Голова СПО «Карпатська Січ» Тарас Деяк: “Наші спортивні заходи набирають обертів, ми вже проводимо змагання не тільки в обласному центрі, а й за його межами і досить вдало. Такими заходами ми даємо дітям альтернативу, показуєм, що алкоголь та наркотики – марна трата часу, показуєм, що є набагато більш цікаві та корисні для них заняття. Ми даємо дітям альтернативу розвитку, без пияток, а зі спортом та почуттям братерства.
Сьогодні, в часи моральної розрухи і деградації суспільства – шляхетність, чесність, порядність, гордість сприймаються як вияви слабкості. Героєм є той хто найбільше п’є, а ідеалом – розніжені істоти невизначеної статі. ЗМІ масово розповсюджують брехливість, вседозволеність, аморальність, розпусту. Ввімкніть будь-який канал – повсюди бруд, пропаганда “правильного” способу життя, чи то російського, чи то американського. Спортивні трансляції супроводжуються алкогольними рекламами.
Саме тому кубок сьогоднішній мав форму Ідеї Нації, він символізував нашу Національну Ідею — ідею відродження та розквіту української нації, культури, держави. «Карпатська Січ» покликана відродити справжні ідеали людини. Наша організація має виховати нових українців – сильних, справедливих, людей Віри й Честі. Ми повинні зламати стереотипи щодо патріотизму в Закарпатті.”
Голова Великоберезнянського осередку СПО «Карпатська Січ» Руслан Каганець: “Ми хочемо в майбутньому впливати на владу разом з Вами і відкривати безкоштовні спорт-майданчики в селах та містах Закарпаття, щоб наша молодь не сиділа в кабаках за келихом пива, а вела здоровий спосіб життя, бо ми великий народ, нащадки славетних воїнів, які голови клали за наше теперішнє. Ми не маємо права їх осоромити та забути. Звісно вибір за Вами, Ви самі обираєте своє майбутнє, але ми можемо Вам всім в цьому допомогти, підштовхнути до правильного вибору і підтримати в любий час, бо за нами правда. Ставайте в наші ряди. Разом ми зможемо багато зробити та змінити, тому пишіть нам або телефонуйте (099 437 36 86, karpatska.sich@gmail.com ) Вступайте в “Карпатську Січ”!”
10 9 8 фінальна гра 6 5 4 1 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.