«Карпатська Січ» продовжує розфарбовувати місто Ужгород в жовто-блакитні кольори (ФОТО)

Січовики долучилася до національного патріотичного флешмобу «розфарбуй своє місто» в підтримку України. 

Цього разу, як і обіцяли патріоти, було завершено роботу в мікрорайоні Доманинці. Тепер тут з’явився жовто-блакитний канальний міст.

“Дуже класно, що нам вдалось це реалізувати. Я вірю, що ця акція певною мірою об’єднує і піднімає національний дух. Поки ми фарбували міст, люди зупинялися, дякували, до нас доєднались юні мешканці, які захотіли допомогти, багато машин сигналили і дехто з вікон вигукував «Слава Україні!». Та й взагалі, люди усміхаються, проходячи повз нас. Можливо там, на сході, де зараз точиться війна, наша дрібничка надихне чи підтримає військових”, – каже Олександр, організатор флешмобу, активіст СПО «Карпатська Січ».

Перед фарбуванням міст частково очистили від попередньої фарби, потім помили та знежирили, і лише тоді пофарбували. З обох боків моста з’явились Герб України та Ідея Нації (яка сиимволізує нашу Національну Ідею — ідею відродження та розквіту української нації, культури, держави).

Це не остання подібна акція у нашому місті, ідей виникає багато. На власному інтузіазмі будемо надалі прикрашати місто в патріотичні барви.

акція3 акція акція2


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.