«Камінь Любові» появився у Берегові (фото)

Ще одна духовна та туристична атракція з’явилася на День Берегова 27 вересня у паркі біля адмінбудівлі Берегівської райради.

камінь

За участі рицарів Берегівського винного ордену св. Венцела на чолі з Йосипом Галайдою у парку урочисто відкрили «Камінь Любові». Нагадаємо камінь привезли з Кани (Ізраїль) і багато людей вірять, якщо помолитися і доторкнутися до нього, то сімейні узи та кохання стануть ще сильнішими. На відкриття «Каменю Любові» запросили берегівське подружжя Якубців, Єву та Миколу, які вже ось 60 років разом,  а також дітей. Окрім того камінь освятило місцеве духовенство. Відкриття такого пам’ятника довірили міському голові Золтану Бабяку, який із самого початку підтримав ідею появи в Берегові «Каменя Любові». Також мер міста вручив гостям, які долучилися до акції, квіти та подарунки.

Так, тепер закохані, чи люди, котрі шукають Любов, можуть приходити в парк та торкатися каменя зі святої землі. Кажуть «Камінь Любові» навіть сприяє появі дітей у подружжів, які не можуть з різних причин стати батьками.

камінь2


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.