Юний піаніст-віртуоз Роман Шутко представить в Ужгороді свій дебютний альбом

Юний піаніст-віртуоз Роман Шутко представить в Ужгороді свій дебютний альбом

Осінь готує для ужгородських меломанів та гостей міста чимало сюрпризів і приємних зустрічей. Зокрема, 10 вересня маємо нагоду познайомитися з юним, але вельми талановитим і успішним виконавцем, піаністом-віртуозом Романом Шутком.

Роман Шутко як соліст дебютував у 9 років, виступивши на сцені Львівської філармонії у супроводі оркестру. З того часу він багато концертує і встиг попрацювати з багатьма колективами України.

Кілька років тому юнак почав створювати власні композиції і презентувати їх слухачам. Успіх цих творів був таким величезним, що Роман записав дебютний альбом під назвою “Piano Explosion”.

10 вересня чекаємо цього юного піаніста-віртуоза і композитора на сцені Закарпатської обласної філармонії. Концерт відбудеться в рамках презентації дебютного авторського альбому Романа Шутка “Piano Explosion”. У програмі – твори Л.Бетховена, ФЛіста, Ф.Шопена, Linkin Park, Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, авторські композиції. Ведучий – Остап Шутко. Початок о 18.30. Ми почуємо, як в одній особі поєднується бажання продовжити традиції великих майстрів і водночас бути сучасним, модним і цікавим для широкого загалу.

За інф. Т. Грись

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *