Юні спортсмени із Закарпаття вибороли нагороди Чемпіонату України з карате WKC

Юні спортсмени із Закарпаття вибороли нагороди Чемпіонату України з карате WKC

26 вересня у місті Дніпро відбувся Чемпіонат України з карате WKC. Змагання були організовані Міністерством молоді та спорту України та Українською конфедерацією карате.

У змаганнях взяли участь понад 220 спортсменів з 12 регіонів.

Збірну Закарпаття на цьому чемпіонаті представляли учні знаного тренера, вчителя та спортсмена, володаря 3 дану, майстра спорту України з карате Романа Маслигана.

Незважаючи на важкий час та важку дорогу до місця проведення змагань, наші спортсмени достойно представили свою область, місто та школи, в яких вони навчаються.

Так, вихованка ЗОШ №1 м. Мукачева, чемпіонка світу Софія Фабрицій та Ольга Гонак стали кращими в командному куміте в категорії 16-17 років. В особистих змаганнях дівчата посіли 2 та 3 сходинку.

«Золото» приніс учень ЗОШ №20 Дмитро Бровчук. Миколай Маслиган, учень ЗОШ №1, та Жавохир Юлдашев, учень Мукачівської гімназії, посіли 2-гі місця в командному куміте.

Учень Мукачівського НВК «Первоцвіт» Кирило Мушинський приніс команді «срібло».

«Це колосальний досвід, – каже Роман Маслиган. – У наш карантинний час щось проводити та кудись їхати, треба мати хорошу підготовку та терпіння. Організатори змагань чудово потурбувались про безпеку учасників і ми з усіма складнощами впорались! І це саме головне!»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *