Юні дзюдоїсти з Ужгорода привезли повний комплект медалей з Всеукраїнського турніру

Юні дзюдоїсти з Ужгорода привезли повний комплект медалей з Всеукраїнського турніру

В останній день осені, 30 листопада, в столиці України пройшов традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо серед кадетів і дітей на призи ДЮСШ «Іппон». Змагання зібрали понад 350 осіб з різних регіонів країни: Одеса, Житомир, Черкаси, Тернопіль, Суми, Чернігів, Овідіополь, Київ, Київська область і Ужгород. Ужгородську ДЮСШ 1 представляли семеро борців і старший тренер Камінський В.А. Змагання проходили тільки серед хлопчиків, які боролися в трьох вікових групах: 2005-2006,2006-2007,2009-2010 р.н.

У ваговій категорії до 26 кг в молодшій групі Камінський Даніїл  провів три сутички і здобув дострокові перемоги, зайняв перше місце. Штефаняк Артем в новій вазі до 38 кг (2005-2006) програв фінал спортсмену з Одеси і став срібним призером турніру. Камінський Андрій (2005-2006) у вазі до 50 кг відборовся п’ять сутичок, одну з яких програв і посів третє місце. Хочеться відзначити, що останні дві сутички боровся однією рукою, тому що перед цим зламав кисть, але не знявся з турніру. Бронзовий фінал програв Субота Іван (2005-2006) у вазі до 66 кг і посів п’яте місце, його молодший брат Субота Роберт у ваговій категорії до 42 кг став сьомим. Платіцин Євген і Тельнов Юрій зайняли 9 місця і також принесли очки команді.

Додому привезли повний комплект медалей: золото, срібло і бронзу. Турнір пройшов на високому рівні і зібрав гідних супротивників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *