Іршавський Майдан співпрацює з депутатами районної ради (ФОТО)

14 лютого 2014 року в Іршаві на Закарпатті відбулося народне віче Майдану, на якому члени Іршавської районної Народної ради, обрані від різних громадських організацій та опозиційних політичних партій, проаналізували стан діяльности ради за період існування. В народному зібранні взяли участь свободівці, від яких на вічі виступив голова Іршавської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Михайло Мочан.

іршава нр

На Майдані повідомили про переговори з опозиційними та позафракційними депутатами Іршавської районної ради. Досягнуто домовленостей у багатьох питаннях, однак про остаточні напрямки співпраці буде повідомлено 18 лютого. “Наступного тижня буде офіційно повідомлено про здобутки наших перемовин, спільну діяльність, яку зараз налагоджує Майдан із районними депутатами”, – зазначив член Народної ради свободівець Михайло Мочан.

1 Comment

  1. Не треба міняти “шило на мило”, бо Добромільський ще похлеще Сухана (і нашим і вашим, як власть міняється так і він, короче кулацький підсирало). Якщо міняти то міняти всіх :районних і місцевих,бо там мер вже засидівся, кількох президентів пережив??? Коли як треба так гуде такий як Добромільський. Не треба нам ні Добромільських, ні Станків, ні Бобиків ні тих котрі вже побували у власті та понабирали кілько хотіли…дуже чесні. Не потрібні і ті котрі входили до складу керівництва міської та районної рад, у них було вже достатньо часу для роботи.Треба провітрити їхні доходи. Чи можливо за зарплату придбати озера з рибою форель, угіддя в курортних зонах таких як в Кушниці Осій і т.д., хтось може ферму купити за гривню та продати потім за десятки тисяч доларів. Багато можна говорити, але треба діяти, треба все незаконно придбане вилучити та передати до фонду міста, району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *