Іршавських ментів викликали на “килим” до громади

Напередодні Нового року з жителями і депутатами села Ільниця, що на Іршавщині,  зустрілися для звіту про виконану роботу дільничні інспектори міліції Іршавського райвідділу капітан Василь Палюх, лейтенант Юрій Велеган, старший лейтенант Святослав Капітан.

 

 

Ільниця – найбільше село за кількістю населення та площею в Іршавському районі. Тут живе понад 9000 громадян, працюють 4 дитсадочки й 3 школи.

 

 

На цей захід були запрошені голова Іршавської райдержадміністрації Василь Ковбаско, депутат районної ради, полковник міліції у відставці Іван Клим та заступник начальника Іршавського районного відділу міліції підполковник Федір Петер.

 

громада

 

Зустріч розпочав Василь Ковбаско, який розповів присутнім, що всім сільським головам було рекомендовано заслухати звіт дільничного інспектора міліції про стан правопорядку на селі. Тему продовжив сільський голова Ільниці Віктором Симканинець, який повідомив, що село Ільниця обслуговують три дільничні інспектори міліції.

 

 

Дільничний Василь Палюх розповів громадянам, що  ним особисто розглянуто протягом року 95 звернень громадян, притягнуто до адміністративної відповідальності 95 осіб. Крім цього, проводиться профілактична робота з підобліковими особами, відвідуються неблагополучні сім′ї. Порушувалось питання встановлення у центрі села камер відеоспостереження, адже у селі є відрізок дороги, де часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди, пошкоджуються дорожні знаки та скоюються крадіжки.

 

 

Полковник міліції у відставці Іван Клим цікавився, яка робота у селі проводиться дільничними щодо виявлення наркотичних речовин. Наводив із особистого досвіду приклади, коли молоді люди, знаходячись під впливом наркотиків, скоювали злочини. Іван Клим вніс пропозицію сільським депутатам, щоб вони разом з дільничними відвідали кожне дворогосподарство у селі. Адже самі дільничні на дільниці обслуговування працюють недавно, а сільським депутатам не завадить ближче познайомитись з населенням та вивчити проблеми людей.

 

Вже більше десяти років у селі працюють громадські формування, роботу яких відмітив заступник начальника Іршавського райвідділу підполковник Федір Петер. Голова громадського формування  Юрій Попович неодноразово організовував роботу членів громадських формувань для забезпечення охорони громадського порядку під час проведення у селі культурно-масових заходів та футбольних матчів.

 

Приємною несподіванкою став виступ сільського фольклорного ансамблю народної пісні. Сільські артисти у  колядках висловлювали  свої побажання до сільських «шерифів» та депутатів. Найменша ж учасниця заходу із торбинкою збирала по залу подарунки від дільничних та депутатів.

 

На закінчення зустрічі сільський голова Віктор Симканинець відмітив роботу дільничних інспекторів міліції, побажав їм у Новому році успіхів і подякував всім присутнім за участь у заході.

 

Віта Горзов

Іршавський РВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *