Іршавську райспоживспілку захоплюють рейдерським шляхом (ВІДЕО)

18 жовтня 2016 року колишні керівники Іршавської райспоживспілки І.Сокач та С.Лупак зібрали в актовому залі “Коопунівермагу” окремих пайовиків спілки з метою видати для одного з телеканалів за “загальні збори” чи “конференцію”. До Вашої уваги повний запис зібрання без “журналістських купюр” та “об”єктивного синхрону”.

Після провалу так званих “зборів ради” Іршавської РСС в Іршаві, на п’ятницю, 21 жовтня, колишні керівники Іршавської райспоживспілки І. Сокач та С. Лупак за допомогою керівника Закарпатської облспоживспілки В. Цапа запланували проведення зібрання окремих пайовиків Іршавської райспоживспілки в будівлі Закарпатської облспоживспілки за адресою: м. Ужгород, вул. Гойди, 8, з метою видати їх чи то за “засідання ради”, чи то за “конференцію”.

Зранку з Іршавського району організатори звезли в Ужгород близько 30 осіб, серед яких були окремі пайовики Іршавської райспоживспілки. На засідання за дорученням діючої голови правління Іршавської райспоживспілки також прийшов юрист Олександр Марусенко, який мав намір ознайомити присутніх з деякими документами за підписом І.Сокача, що були знайдені в кабінеті голови правління після усунення того з посади і свідчили про бажання “роздерибанити” майно Іршавської райспоживспілки між десятком осіб. Лишень Олександр Марусенко встиг сказати декілька слів як у організатора зібрання І.Сокача та присутньої в залі Юлії Семак трапилася колективна істерика, результатом якої став наказ для приватної охорони виштовхати Марусенка з приміщення облспоживспілки.

Вхідні двері було зачинено і не лишалося нічого іншого як викликати поліцію. Даний відеозапис розпочато з моменту виклику поліцію. Він стане у нагоді численним орендарям, що мають офіси у приміщення облспоживспілки і через незаконні дії керівництва облспоживспілки не змогли потрапити до власних кабінетів у робочий час.

rajspozh

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *