Як мер Ужгорода потратив 500 мільйонів гривень платників податків на неякісні ремонти доріг

Як мер Ужгорода потратив 500 мільйонів гривень платників податків на неякісні ремонти доріг

Після початку реформи децентралізації місцеві бюджети по Україні зросли в 3-6 разів. Так, якщо раніше бюджет Ужгорода становив 200 млн грн, то зараз понад 1.3 мільярда гривень. Такі значні кошти у місцевій скарбниці дозволили міській раді Ужгорода провести ряд ремонтних робіт на автошляхах міста. Повідомляє zak-insider.com

За клопотанням мера Ужгорода та депутата обласної ради Андрія Андріїва, основними підрядниками на такі ремонти було обрано сумнозвісні ТОВ КБК та БК Антрол. Сьогодні останню фірму ЗМІ згадують в контексті неякісно викладених гранітних плит на пл. Корятовича, від магазину “Зіна” і аж до “Червеної ружі”.

Викладені плити на пл. Корятовича

Наспраді БК Антрол виступало підрядником на роботах по вулиці Капушанській, де через три дні просів асфальт; вул. Панаса Мирного де бруківку, також, можна витягнути руками; реконcтрукція площі Кірпи, де нині просідає дорожнє покриття та “стоїть” вода в дощову погоду.

 

Застій води на відремонтованій пл. Г. Кірпи

Вул. Панаса Мирного – ремонт за 1.5 млн грн.

Брав участь підрядник і у роботах по вул. Шумній, де в ході слідства Служба безпеки України встановила, що міськрада Ужгорода перерахувала фірмі понад 400 тисяч грн за роботи які взагалі не виконувалися. Понад 8 млн грн отримав підрядник за роботи по вулиці Заньковецькій.

Щодо ТОВ КБК, то ця фірма за понад 60 млн проводила роботи по реконструкції площі Петефі, стала переможцем 20-ти мільйонного тендеру на роботи по Набереженій Незалежності, продовжувала ремонт вулиці Шумної, де нині в 5-ти місцях просів асфальт та утворилися вибоїни.

Вул. Шумна після ремонту

Тричі підрядник не вклався у терміни по роботах на вулиці Можайського, частина якої по нині не завершена, а на відремонтованому відрізку теж просів асфальт. До слова, майже всі тротуари в місті ремонтував саме цей підрядник.

Вул. Можайського – тричі КБК не вклалося в термін по здачі робіт

Ремонт “Замкових сходів”, площі Шандора Петефі, пл. Поштової та Дружби народів, вулиць – Фединця, Новака, Собранецької, Будителів, Макаренка, Погорєлова, Парижської комуни, Пестеля, Заньковецької, Чорновола, Тлехаса, Богдана Хмельницького, Некрасова, Стефаника, Підгірної, Закарпатської, проспект Свободи – все це підряди ТОВ “КБК.

Вчора в соцмережі FB з’явилося відео, як бруківка на пл. Петефі повторила долю гранітних плит Андрієва, що встановлені на пл. Корятовича.

У судовому реєстрі, щодо ТОВ “КБК” внесено 42 судових рішення.

Варто припускати, що така любов з боку місцевої влади у вигляді робіт на сотні мільйонів гривень – не залишається без 20%-х відкатів подяки керманичам Ужгорода. І хоча міскрада показово судиться з фірмою, яка має статутний капітал 3 000 грн, за неякісно проведені роботи, ці два “золоті” підрядника прожовжують вигравати всі тендери.

Загалом за каденції братів Андріївих на дороги місцевого значення було витрачено майже півмільярда гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *