Хустський воєкомат “спить” під час кризи (ФОТО)

РНБО оголосила загальну мобілізацію в Україні, повідомив в ефірі Першого національного телеканалу  секретар РНБО Андрій Парубій. Також урядовець підтвердив сказане у соціальній мережі Facebook “Згідно з рішенням РНБО мобілізація відбувається на всій території країни”, – пише Парубій. Крім того, політик повідомив, що його помічникові вже подзвонили з військкомату. На запитання відвідувачів сторінки про офіційне повідомлення, Парубій відповів, що офіційний документ про загальну мобілізацію буде опублікований вранці.
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 189/2014 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України»

воєнкомат

 Після такої інформації , яка широко розповсюджується через ЗМІ. Я теж вирішив зайти в наш військовий комісаріат  взявши  з собою військовий квиток , вирішив  перевірити свою реєстрацію . Так зробили і інші хустяне, але наш військовий комісаріат  , на диво всіх- був зачинений .  Дивна поведінка наших військових  , які за 23 роки так деградували , що москалі блокують вже військові частини України і кого гвардію морської піхоти . Потрібно терміново реформувати армію вже за НАТО стандартами .

Фото Келемен Романа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *