Хустському вбивці дарують свободу

нагірний12 червня, у Хустському районному суді відбулося чергове засідання у резонансній справі Павла Нагірного. За його підсумками суддя віддалився у нарадчу кімнату і рішення оголосили у сьогодні зранку.

На засіданні розглядалося клопотання прокуратури про застосування щодо Павла Нагірного примусових заходів медичного характеру.

Рішення, що його озвучив сьогодні суддя Ярослав Сідей, стало черговим знущанням “правосуддя” над законом, логікою здорового глузду і громадською думкою – за результатами розгляду справи клопотання прокуратури відхилено. Жодних обгрунтувань такого рішення наразі не прозвучало. Однак, в процесі судового розгляду суддя акцентував на тому, що, не зважаючи на те, що Павла Нагірного вже давно виписали з Закарпатської обласної психіатричної лікарні у Берегові, сторона звинувачення не надала суду документальних підтверджень того, що він видужав. А тому щодо нього не можна застосовувати заходи примусового характеру у вигляді взяття під варту. У той же час, суддя відмовив і в застосуванні щодо винуватця резонансної ДТП і примусових заходів медичного характеру. Тобто, відповідно до рішення хустської Феміди, П.Нагірний уник навіть застосування щодо нього пом’якшеного запобіжного заходу у вигляді лікування в медичному закладі під посиленим наглядом правоохоронців.

Таким чином, злочинець, що, перебуваючи п’яним за кермом, убив двох людей і ще двох покалічив, зараз насолоджується необмеженою свободою. Саме через те, що щодо П.Нагірного не було вжито жодних запобіжних заходів, які він, відповідно, не порушував, він зараз навіть не перебуває в розшуку – ані всередині держави, ані в міжнародному. Зі слів адвоката Петра Немеша, які, втім, також не були нічим підтверджені, його підопічний зараз перебуває на лікуванні в Будапешті.

Як повідомили  джерела в правоохоронних органах, прокуратура зараз готує апеляцію на зазначене рішення Хустського районного суду. Власне у цьому, як і прогнозувало Закарпаття онлайн, полягає логіка ситуації, у “розруленні” якої на користь П.Нагірного задіяні не тільки адвокати, але й судді та прокурори – затягнути справу, відправивши її на розгляд по другому колу.

30 квітня в Апеляційному суді Закарпатської області відбулося судове засідання за апеляцією винуватця трагічної ДТП у Хусті Павла Нагірного. Представники останнього апелювали в суді рішення Хустського районного суду, яким щодо П.Нагірного обрано запобіжний захід – тримання під вартою. У підсумку, апеляцію адвокатів П.Нагірного судом було задоволено. Справу про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів було повторно направлено на розгляд до Хустського районного суду, який тепер розглядав її в новому складі.

 

 Справу про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів було повторно направлено на розгляд до Хустського районного суду, який тепер розглядав її в новому складі.

Закарпаття онлайн

 

 

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *