Хустські журналісти” патрулюють” спільно з ДАІшниками (ФОТО)

У рамках десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Організацією об’єднаних націй, з 11 по 17 листопада в Україні проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, а 17 листопада відзначається Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

 

 

 

 

 

 

діти

 

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху працівники ВДАІ Хустського міськвідділу міліції  розпочали з проведення профілактичних бесід серед учнів шкіл району спільно з оперативниками сектору кримінальної міліції у справах дітей. До працівників ВДАІ долучилися і місцеві журналісти. Разом з ними було проведено акції «Пішохід», «П′яний за кермомзлочинець» та «Безпечна швидкість», під час яких роздавали пам’ятки як водію, так і пішоходу. У них йдеться про права та обов’язки водіїв та пішоходів. Працівники ВДАІ виготовили близько 700 пам′яток, з яких 450 уже роздано водіям та пішоходам. Проведено профілактичні бесіди з водіями, де особлива увага зверталась на такі порушення, як перевищення швидкості та керування автомобілем у нетверезому стані. Притягнуто до адміністративної відповідальності 4-х водіїв, які керували автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, 30 пішоходів, які переходили дорогу у невстановленому місці, та 3-х любителів швидкості.

 

 

 

 

 

 

А 17 листопада, у Всесвітній день пам′яті жертв ДТП, в усіх храмах Хустщини буде проводитись Божественна Літургія за жертвами ДТП.

 

 

 

 

 

 

Однією з головних причин ДТП є перевищення швидкості та керування транспортним засобом у нетверезому стані, – каже начальник ВДАІ Хуста Іван Ізай.

 

 

 

 

 

 

Працівники Державтоінспекції Хустщини просять вшанувати жертв ДТП, а також вкотре просять: не порушуйте Правил дорожнього руху та будьте максимально уважними на дорозі, не ризикуйте своїм здоров’ям і життям!

 

 

 

Агнеса Куртяк

Хустський МВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.