Хустські нелюди довели до самогубства чоловіка згвалтованої жінки (ФОТО)

Нещодавно в Хустську лікарню доставили 21-річну жительку смт Вишково. Дівчина пояснила, що напередодні із застосуванням фізичної сили в автомобілі її зґвалтували двоє односельців: 29-річний Віталій та 28-річний Олександр. Тілесних ушкоджень на тілі потерпілої не виявлено. Правоохоронці встановлюють місцезнаходження обох підозрюваних.»

чоловік

Ось така новина облетіла Закарпаття , де наша міліція ніяк не може знайти гвалтівників  . Всі думають цих гвалтівників арештували , а ті щиро розкаюються у вчиненому? Та ні ! Ці виродки, замість того щоб молити пробачення у потерпілої та її сімї , почали погрожувати розправою її чоловіку та самій потерпілій . Потерпілі є молодою та бідною  сімєю  , які надіялись на допомогу нашої міліції, що вона притягне до відповідальності цих «гігантів сексу».  Але ґвалтівники виявились грошовитими і замість компенсації потерпілим, “почали” фуфлижити кримінальну  справу та погрожувати .

Такими діями та насміханням гвалтівники довели чоловіка потерпілої до самогубства  – він встромив собі ніж у живіт . На щастя хустським лікарям вдалось його врятувати. Цікаво, як зараз діятиме наша міліція , чи побачить кримінальне правопорушення (доведення до самогубства) ґвалтівниками чоловіка своєї жертви і чи опинятися вони за гратами.      Повідомив у мережі Фейсбук Келемен Роман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.