Хуст виступив проти диктатури (ФОТО)

Мирні зібрання Хустян пройшли досить спокійно . Тут зібрались всі, кому небайдужа доля України , тут була: інтелігенція , підприємці, лікарі ,вчителі , депутати  та небайдужі жителі Хустщини, молодь і маленькі хустяни .

хуст

Мітинг проходив дві години, виступали перед громадою всі, хто мав бажання.  Приємно було дивитись , що це дійсно говорив народ без політичних гасел  і це дійсно було народне зібрання . Хустяне різко засудили дії влади та правоохоронних органів . Дісталось і місцевій владі, як районній так і міській, але викликало велике обурення участь Хустської РДА в мітингах на підтримку влади під ОДА  в Ужгороді  та збір молодиків (тітушок) та працівників РДА для поїздки на Ужгород для перешкоджання мирних зібрань . Згадали виступаючі і депутатів від ПР, які замість виконання передвиборчих обіцянок займаються власною наживою . Виступаючі закликали депутатів від ПР скласти депутатські повноваження  , а саму партію заборонити .   

На зібрані жителів Хустщини було прийнято резолюцію, за яку голосував весь майдан руками. Ось пропонуємо текст резолюції :

  1. Засуджуємо дії влади та правоохоронних органів .
  2. Висловлюємо підтримку учасникам Майдану в Києві , де хустяни душою і думками разом з мітингувальниками.
  3. Вимагаємо звільнення всіх активістів Євромайдану та закриття кримінальних проваджень відносно них.
  4. Закликаємо жителів Хустщини до активних дій у підтримку Євромайдану .
  5. Вимагаємо відставки уряду та призначення позачергових виборів Президента та Верховної Ради.
  6. Вимагаємо негайного проведення позачергових сесій Хустської районної ради та Хустської міської ради для обговорення суспільно – політичної ситуації в Україні.
  7. Негайну відміну законів, які були прийняті 16 січня 2014р  Верховною Радою , що суперечать Конституції Україні.

 Для контролю депутатів, жителі Хустщини пообіцяли прийти  на засідання Хустської районної та Хустської міської ради. А для підтримки  всеукраїнського майдану, були зібрані кошти та визначено людину, яка має передати кошти мітингувальникам .

khustnews.info

хуст2

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *