Хто “полює” на закарпатських рибалок?

утопленикЗакарпатським краєм ходять чутки, що хтось навмисне вбиває краян на водоймах та річках, а злочини маскує під нещасні випадки на воді.
Трагічними і містичним подіями для рибалок Закарпаття ознаменувався початок травня. В області протягом двох тижнів знайшли мертвими… чотирьох рибалок. Чиста випадковість? Проте, “чому і хто полює на рибалок Закарпаття?” – в даний час це улюблена тема для чуток і домислів.
Перший труп виявили на березі водойми в Кідьоші (Берегівський район) – риболовля виявилася для місцевого жителя останнім заняттям.
Вже незабаром, на озері Піщанка в Берегові знайшли тіло 52-літнього чоловіка, який вранці пішов на риболовлю, але не повернувся. Згідно з експертизою, після обіду він вже був мертвий, поруч лежали 5 вудок і риболовецьке спорядження. Будь-яких зовнішніх ознак насильницької смерті не виявлено.
Настільки ж містичним чином незабаром смерть зустріли ще двоє рибалок поблизу Ужгорода: одного знайшли в місцевому кар’єрі, іншого на березі ріки Уж. І хоча ознак насильницької смерті міліція не виявила, краєм ходять наполегливі чутки, що хтось умисне вбиває рибалок, а злочини маскує під нещасний випадок на воді.

karpatnews

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *