Гриценко вимагає оголосити російським бандитам ультиматум

Гриценко вимагає оголосити російським бандитам ультиматум

гриценко

Турчинов має негайно віддати військам наказ захищати Україну!

Якщо Турчинов, як Верховний головнокомандувач, такого наказу не віддасть, причому негайно, то не лише Крим – Україну як державу можемо втратити. Без жодного перебільшення.

Варіантів дій є лише два:

1) піднімати руки догори і здаватися Росії;

2) боротися і захищати країну від зовнішньої агресії.

Я – за другий варіант. Не маю сумніву, що переважна більшість громадян України, в тч українські військові – також.

Три фактори є визначальними.

Перший фактор – Путін публічно віддав наказ повернути свої війська з навчань до місць постійної дислокації до 7 березня – чудово, значить, уже два дні минуло, як російських військ в Україні немає. Формально-юридично – їх НЕМАЄ, ні в Криму, ні в інших регіонах України!

Другий фактор – Путін публічно оголосив, що Чорноморський флот РФ на території України суворо дотримується двосторонніх угод і законодавства України – чудово, значить, військовослужбовці ЧФ РФ перебувають у місцях постійної дислокації. Значить, їх немає за межами визначених угодами баз і гарнізонів, окрім випадків, погоджених з Україною. Формально-юридично – їх за межами базування, з ворожими намірами, НЕМАЄ, ні в Криму, ні в інших регіонах України!

Третій фактор – усі українські війська перебувають у місцях постійної дислокації або в районах проведення навчань, під повним контролем з боку командирів (начальників). Жодного українського військового (з автоматом, кулеметом, гранатометом), який би вийшов з-під контролю чи вкрав зброю у військовій частині й пішов блокувати наші гарнізони чи тероризувати населення – НЕМАЄ, ні в Криму, ні в інших регіонах України!

Висновок: усі, хто зараз зі зброєю в руках, з бронетехнікою, блокують наші військові частини, тероризують особовий склад і мирних громадян, мінують територію, нищать нашу військову тезніку й обладнання – це не українські військові і не російські військові; це – БАНДИТИ!

Верховний головнокомандувач має негайно віддати наказ військам:

1) ОГОЛОСИТИ БАНДИТАМ УЛЬТИМАТУМ, з визначенням часу (12 годин, максимум добу) – скласти зброю і припинити бандитизм!

2) в разі невиконання – ЗНЕШКОДИТИ БАНДИТІВ, усіма доступними засобами! Насамперед, силами Внутрішніх військ і міліції (це їхня пряма функція), за підтримки армійських сил і засобів, спецпідрозділів СБУ та інших силових структур (це також їхня функція, якщо в країні виявлені незаконні збройні формування бандитів).

Невидання такого наказу військам може спровокувати самостійні (НЕПІДГОТОВЛЕНІ й нескоординовані державою) дії по захисту країни з боку свідомих патріотично налаштованих громадян, з масовими жертвами. Небесної Сотні мало – хтось чекає Небесних Бригад і Небесних Дивізій?!

Невидання такого наказу військам стримує і розхолоджує зарубіжних партнерів України, насамперед держав-гаранторів нашої безпеки – США і Велику Британію, від задіяння військових засобів стримування російської агресії проти України. В першу чергу, розгортання повітряних сил на території суміжних з Україною держав, а також морських сил в акваторії Чорного моря – з метою демілітаризації, недопущення ескалації війни, унеможливлення проникнення на нашу територію чужих військ і озброєнь, ні з повітря, ні з моря. Адже ясно, що країни-партнери діятимуть рішуче лише тоді, коли рішучість боротися за свою власну долю проявить сама Україна!

Врешті-решт, Верховний головнокомандувач має усвідомити, що українські військові в Криму, яких російські війська і бандити взяли в заручники – це не “просто військові”, це взята в заручники Україна. Здамо їх – здамо армію і здамо Україну. Допустити цього не можна!

Тому невидання такого наказу військам за нинішніх умов, коли під загрозою цілісність і майбутнє усієї нашої країни, вважатиму з боку Верховного головнокомандувача – актом державної зради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “Гриценко вимагає оголосити російським бандитам ультиматум”

    • скоріше,клоунів, таких як ти, недотепа… “Ваши” ряди,чучело, сформовані з відвертої брехні, а наші – з правди!

  1. В крыму вся земля и собственность раздерибанена и принадлежит бандитам, ворам и казнокрадам от власти, народу принадлежащего там уже давно нет! великие полководцы и от украинских и от российских ВМФ тоже не упустили своего! Гриценко, особенно Славко Кириленко, который просидел майданр в схроне, а сейчас воспрял с духом подстрекателя войны, и ему подобные с депутатскими значками, вперед на передовую, не языком а делом покажите свои ратные доблести! ястребов войны душить надо! ни один гребаный крымский маеток не стоит жизни солдата, а как минимум депутата!

  2. План атаки Крыма будет такой. Впереди пойдут украинские военнослужащие, призванные из западных областей. Сзади пойдут наёмники ЧВК. Поскольку Перекоп просто так нахрапов не взять, атака захлебнётся. И вот в этот момент головорезы ЧВК отработают по военнослужащим Украины. Затем телекамеры всего мира будут показывать ужасные потери украинской армии в схватке с русскими варварами. Это сценарий, который используется уже десятками лет, начиная с африканских стран и заканчивая европейскими. Нужна большая кровь. И наёмники ЧВК её обеспечат. Деньги за кровопускание олигархами уже уплачены и остановить этот процесс уже никто не сможет. Такого прецедента еще не было. Украинских пацанов, которых хладнокровно пустят под нож (в буквальном смысле, чтобы картинка была колоритной) наёмники, очень жалко. Подчеркиваю, телекартинка должна быть такой, чтобы шокировать весь мир: то есть с отрезанными головами и пр. Но за этих мальчиков несет ответственность поставленная олигархами власть. Яценюк и Турчинов даже не представляют, как их подставят… Но хрен бы с ними. Как спасти украинских пацанов, вот в чем вопрос?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *