Гриценко оприлюднив план по стабілізації на Сході

Гриценко оприлюднив план по стабілізації на Сході

гриценко1. Ключові гравці на Сході – Путін, Ахметов і Тимошенко. Перший діє, двоє бездіють.

Путін своїх намірів не приховує: зрив виборів, дестабілізація Сходу і країни в цілому, федералізація з перспективою відторгнення нових територій, насамперед Сходу і Півдня.

Ахметов ніяк не визначиться, де він і з ким він. Якби хотів, міг би забезпечити спокій на Донбасі й безпеку людей від будь-яких посягань з триколорами. Не забезпечив. Його позиція “между там и здесь” – згубна для Сходу і країни в цілому. Ахметов за весь період російської агресії жодного разу не вимовив, не осмілився, ні слова “агресія”, ні навіть слова “Росія”. З ким він?

Тимошенко і її партія зараз керують країною – усі найвищі пости в державі обіймають її партійці. Вони здали Крим і зараз діють так само неефективно, безвідповідально, постійно із запізненням. На Сході насамперед. Тимошенко вважає дії своєї влади під час агресії “правильними і виваженими”, а кадрових змін, в т.ч. у силовому блоці, робити не збирається.

2. Не виключаю, що під отим ахметовським “нужно договариваться” готується варіант 2009 року: “ширка ПРіБЮТ” – широка коаліція ПР (під проводом Ахметова) і Батьківщини Тимошенко. З новою-старою Конституцією, яку у 2009-му написали Тимошенко з Медведчуком і Янукович & Co. Хотів би помилитися з прогнозом…

3. Доки силовики не знешкодять сепаратистів і російських диверсантів на Сході, туди не потрібно їздити й піаритися депутатам, тим більше кандидатам у президенти. На Сході мають бути посадовці з Києва, які мають право ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ й ВІДДАВАТИ НАКАЗИ. Там треба зараз не говорити – діяти, рішуче й ефективно.

4. Протидіяти загрозі на Сході зараз треба тим, хто має відповідну підготовку, оснащення і зброю. Скликати й кидати у бій проти професіоналів-диверсантів (з автоматичною зброєю) відданих державі патріотів, але без належної підготовки і зброї, з бітами і палицями – це також безвідповідальність, не менша, ніж дотепер безвідповідальність влади.

5. Влада має всі необхідні повноваження, сили і засоби, оснащення і зброю, аби швидко відновити контроль над ситуацією на Сході, гарантувати безпеку і спокій людям.

6. Якщо ж влада не діятиме й цього разу, тоді активним і небайдужим громадянам треба не на Схід їхати, а до Києва – і знести таку безвідповідальну владу. Аби спокій і безпека для людей були як на Сході, так і в усій країні.

Запрошую до обговорення на Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Гриценко оприлюднив план по стабілізації на Сході”

  1. Йулька и сектант реально понимают. что шансов выиграть выборы у них нет, поэтому и расшатывают сепаратизм для срыва выборов и сдают украинские земли за гарантии президентства от кремля. Неужели майдану и всему народу не очевидно. что уже настало время менять правящую верхушку, иначе уже совсем скоро вся Украина будет стонать под кремлёвско – ПРиБютовксим гнётм.

  2. Анатолий степанович , я полностью с вами согласна и таких как я очень много мирных жителей и мы все хотим жить в нашей стране в Украина ! Мы хотим защищать свою родину ! И если вы можете и знаете как остановить этих сепаратистов, фашистов. Иначе нас сдадут как сдали крым ! Давайте вместе бороться и как можно скорее !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *