Громадянка Румунії намагалася вивезти з України старовинні монети

Громадянка  Румунії намагалася вивезти з України  старовинні монети

митницяУ одноразовому стаканчику з-під кави у дорожній сумці чопські інспектори виявили приховані від митного контролю 4 монети, датовані з 1797 по 1896 роки, які незаконно хотіла вивезти з України громадянка Румунії.

Повертаючись до рідного повіту Тиргу Муреш (Румунія) через пункт пропуску «Дяково», що на українсько-румунському кордоні, чоловік із жінкою обрали «зелений коридор» для проходження митного контролю.

 

Але на підставі аналізу і ризиків, інспектори вивели автомобіль «БМВ», на яким рухалася румунська пара для поглибленого огляду. На задньому сидінні салону автомобіля лежала дорожня сумка, яка належала жінці. Ретельно перевіривши її вміст, митники виявили у внутрішній кишені серед засобів косметики в паперовому одноразовому стаканчику з під кави не задекларовані 4 старовинні монети, серед яких два російські рублі (1827 та 1896 р.р.), одна – 1 troy ounce silver 999 та  копійка (1797 р.)

 

Найближчим часом остаточну оцінку вилученим монетам нададуть відповідні експерти, – повідомила прес-служба Чопської митниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *