Громадські активісти Закарпаття беруть під контроль МВС

Уже кілька років в міліції діє Громадська рада, яка є дорадчим органом, створеним для захисту законних прав громадян, вирішення конфліктних ситуацій та взаємодії з органами внутрішніх справ.

До складу Громадської ради при закарпатській міліції входять відомі в краї люди: правозахисники, колишні правоохоронці, науковці, митці, представники духовенства тощо. Проте з певних причин останнім часом діяльність цього важливого правозахисного органу була більше формальною. Про це свідчить хоча б той факт, що за два роки Громадська рада при УМВС розглянула лише десять скарг громадян на утиски та порушення закону з боку правоохоронних органів. Тож з ініціативи очільника закарпатської міліції полковника Сергія Шаранича в Раду було запрошено нових енергійних закарпатців, які б внесли живий струмінь в її роботу.

громадська

У середу, 23 квітня, в УМВС відбулися установчі збори оновленої Громадської ради. На зібрання завітали кілька десятків очільників та представників громадських організацій області, аби вибрати з-поміж себе найбільш достойних для участі в роботі Громадської ради. І хоча дискусія між кандидатами часом була занадто гострою, все ж учасники зібрання шляхом голосування зійшлися на спільній думці.

Наразі головуючим обрано молодого ужгородського адвоката Олександра Пересоляка. Остаточно ж Громадську раду та її керівництво обиратимуть пізніше. Поки що до її складу обрано 28 лідерів громадських організацій із застереженням, що число це не остаточне, й при наявності нових кандидатів список членів Ради буде розширено.

Наступне засідання оновленої Громадської ради при УМВС відбудеться 15 травня, де буде обрано її голову та нових членів. Заяви кандидатів приймаються до 12 травня. Контактна особа – в.о. секретаря Ради Тетяна Дюрдь, тел. для контактів: 050-174-14-86.

громадська2

– Як я вже казав раніше, в Громадській раді повинні бути представлені всі регіони нашого краю,- наголосив в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич.- Також, в разі бажання, туди можуть делегувати своїх представників і національні товариства Закарпаття, представники національних меншин тощо. Зі свого боку обіцяю якнайширше сприяння роботі цього органу, адже завдання у нас з ними спільні – забезпечення миру та злагоди на нашій Срібній Землі.

ЗГ УМВС України в Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *