Головний Міндоходівець Закарпаття відзвітувався

За 6 місяців роботи територіальні органи Міндоходів спрямували до бюджету 1 млрд. 712 млн. грн.
іванчо2
Про це поінформував журналістів під час прес-конференції Василь Іванчо.
Начальник головного управління Міндоходів у Закарпатській області наголосив, що за І півріччя до зведеного бюджету області надійшло 1 млрд. 712 млн. грн., зокрема, податковими інспекціями Закарпаття забезпечено надходження 996,5 млн. грн., що 27,4 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2012 року, Чопською митницею Міндоходів – 715,5 млн. грн. що на 13,4 млн. грн. більше, ніж за січень – червень 2012 року.
Окрім цього, Василь Іванчо повідомив про спрощення сплати податків та окреслив надходження від основних бюджетоформуючих платежів. Так, з початку наступного року подання декларації податку на прибуток відбуватиметься тільки раз на рік.
Загалом, від початку року закарпатські платники перерахували до скарбниці майже 110 млн. грн. податку на прибуток, більше 210 млн. грн. ПДВ та майже 15 млн. грн. акцизу.
Наголосив Василь Іванчо і на важливості надання фахівцями Міндоходів високоякісних сервісів та на суттєвому зниженні кількості планових перевірок (наприклад, за 2005 рік було 885 перевірок, а за І півріччя 2013 – 56).
 іванчо3
Начальник відомства зауважив на необхідності підвищення рівня податкової культури. «У цьому році ми провели масштабну інформаційну кампанію з декларування доходів громадян, створили комфортні умови для виконання громадянами їх податкових зобов’язань. З початку року до територіальних органів Міндоходів у Закарпатській області понад 7,5 тисяч громадян подали декларації про майновий стан і доходи за 2012 рік. Як результат, – зауважує Василь Іванчо, – сума задекларованих доходів громадян понад 181 млн. гривень, з них до бюджету надійде майже 8,5 млн. Загалом в області дохід, що перевищує один мільйон гривень задекларували 222 громадяни. З них 162 ті, хто займаються підприємницькою діяльністю на загальній системі оподаткування, 48 «єдинщиків» та 12 громадян».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *