Головний міліціонер Іршавщини поспілкувався з народом

 Чергову «Пряму телефонну лінію» з мешканцями Іршавського району провів начальник Іршавського районного відділу міліції підполковник Микола Куриця.Упродовж години мешканці району мали можливість поставити запитання, які їх цікавлять, й отримати відповіді на них, а також висловити свою думку щодо діяльності іршавської міліції.

 Дзвінки надходили з багатьох куточків Іршавського району:  з сіл Ільниця та Білки,  Загаття, Великий Раковець, Осій, Климовиця та Доробратово. Найбільше дзвінків було з самої Іршави.

 Жителька села Загаття повідомила, що їй під час незначного інциденту сусідка пригрозила фізичною розправою. Микола Миколайович жінку заспокоїв і направив до неї місцевого дільничного інспектора міліції Михайлу Цоглу.

 Пенсіонерка з села Климовиця поскаржилась на неправомірні дії працівника газового господарства. Їй було надано правову консультативну допомогу, а також рекомендовано з цього питання звернутись до керівництва газового господарства.

 Із села Вільхівка зателефонувала жінка, у якої мешканець м. Іршава позичив  чималу суму грошей і не повертає.  Дане звернення відразу було зареєстровано і направлено на розгляд працівникам сектору державної служби по боротьбі з економічними злочинами.

 Наступним співрозмовником став мешканець села Осій, який цікавився проведенням місячника добровільної здачі зброї. Йому відразу було надано консультацію про реєстрацію технічно придатної мисливської вогнепальної та газової зброї у період проведення місячника.

 Однак не тільки проблемні питання правоохоронної діяльності були предметом спілкування начальника райвідділу. Директор однієї із шкіл району запросив працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей на «виховну годину», де учні будуть проводити вікторину з правознавства і хотіли б, щоб на ній був присутній міліціонер.

 Мешканка м.Іршави подякувала дільничним інспекторам, які їй надали допомогу при вирішенні конфліктної ситуації з сусідкою, яка на своїй земельній ділянці спалювала сміття і дим йшов до її будинку. Дільничні інспектори провели з сусідкою профілактичну бесіду, після якої вона більше не спалює сміття поруч з помешканням бабусі.

 Підводячи підсумки «прямої телефонної лінії», підполковник Микола Куриця висловив впевненість в тому, що тільки спілкуючись з населенням можна підвищити довіру громадян до міліції  і дізнатись про недоліки у роботі міліції.

 На всі дзвінки начальником райвідділу було дано вичерпні відповіді, а відповідним службам – конкретні доручення щодо вирішення питань, які турбують наших громадян.

Віта Горзов

Іршавський РВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.