Головний медик Закарпаття виступив проти сегрегації в Ужгородській лікарні

шніцерНачальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Роман Шніцер не в захваті від ідеї ужгородської влади заробити на пацієнтах-неужгородцях. Це він дав зрозуміти під час запису програми на телеканалі Тиса-1.

«Кількість ужгородців у загальній чисельності закарпатців – близько 8%. У той же час серед пацієнтів обласних медичних закладів вони становлять 14-16%. Хто і кому повинен відшкодовувати затрати?», – відповів запитанням на запитання щодо нововведень міської влади керманич обласної медицини.

uzhgorod.in

«У мене складається враження, що у цій ситуації підтверджується старе правило: кричить голосніше не той, у кого крадуть, а хто краде сам!» – резюмував Роман Шніцері додав, що необхідно пам”ятати і дотримуватися вимог Конституції на право пацієнтів самим обирати медичний заклад, у який вони хочуть звертатися.

Нещодавно регіональні ЗМІ повідомили про готовність ужгородської влади заборонити міським медичним закладам обслуговувати пацієнтів з районів без відповідного медичного направлення від лікуючих лікарів.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.