Головні контрабандисти Закарпаття приєдналися до боротьби з контрабандою

сигаретиЩе до недавна всі контрабандисти Закарпаття у примусовому порядку змушені були купувати цигарки на складах “Барви”. Зараз ситуація змінилася, на ринку “сірих” сигарет з’явилися конкуренти з інших злочинних угрупувань, які нагло відбирають хліб у братів з мукачівського клану. Тому голова облради Іван Балога з задоволенням вніс в порядок денний сесії облради питання про боротьбу з контрабандою.

На Закарпатті прийнято регіональну програму боротьби з контрабандою, організованою злочинністю та корупцією на 2013-2015 роки.

За відповідне рішення проголосували 84 депутатів обласної ради. Виконавцем програми стане управління Служби безпеки України в Закарпатській області. Програму представляв перший заступник начальника УСБУ в області Віктор Любенков.

На реалізацію програми кошти виділятимуться з обласного бюджету – загалом 3 млн. 405 тис. гривень. За ці кошти правоохоронці планують закупити автомобільний транспорт спецпризначення, телекомунікаційне та мережеве обладнання та обладнання спеціального призначення.

Основними завданнями програми є  проведення заходів  спрямованих на запобігання  незаконному  переміщенню товарів через митний кордон України, виявлення та притягнення до відповідальності організаторів та членів організованих угруповань, причетних   до організації протиправної діяльності, проведення роботи, спрямованої на виявлення і припинення корупційних діянь, хабарництва та інших зловживань посадовими і службовими особами митних, прикордонних, інших органів з контрольно-дозвільними повноваженнями у сфері зовнішньоекономічної діяльності, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.