Голова Закарпатської ОДА прокоментував підпал житла вірників ПЦУ

Голова Закарпатської ОДА прокоментував підпал житла вірників ПЦУ

Анатолій Полосков:

«Порушення закону в будь-якому вигляді – неприпустимо, має бути розслідувано, і винні – покарані.

Уночі,  10 січня у с.Ділове Рахівського району здійснено підпал житлового будинку та гаража – ці дикі і неприпустимі злочини мають бути максимально швидко розкриті.

До честі поліції, треба відмітити, що одразу після отримання заяви, було зареєстровано кримінальне провадження і розпочато розслідування. Крім того, організовано цілодобове чергування в с.Ділове.

Багато місцевих жителів припускають, що підпали можуть бути пов’язані з ситуацією навколо Свято-Успенського Храму в с.Ділове. За рішенням суду Храм має бути переданий громаді Православної Церкви України , і в даний час йде процес виконання судового рішення – до 22 січня встановлено термін для добровільної передачі Храму громаді ПЦУ. Поліція забезпечує громадський порядок на території Храму, щоб не допустити загострення ситуації і порушень процедури виконавчого провадження.

Який би мотив не був у людей, причетних до підпалів і порушення спокійного мирного життя наших громадян, вони повинні понести за це покарання. Усе, що зараз відбувається в с.Ділове, знаходиться під особистим контролем Олександра Шляховського – начальника Поліції Закарпатської області.

У даному випадку абсолютно неприпустимі звинувачення поліції в бездіяльності або безвідповідальності.»

Раніше “Трибуна” повідомляла:

На Закарпатті двічі за добу палили обійстя представників Православної Церкви України


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.