Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков зустрівся з тіньовим керманичем України Крістіною Квін (фото)

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков зустрівся з тіньовим керманичем України Крістіною Квін (фото)

Сьогоднішня двогодинна зустріч голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова з тимчасово повіреною у справах США в Україні (виконуча повноваження посла США) Крістіною Квін засвідчила міцні позиції голови ОДА на владному олімпі. Про рівень  вагомості Крістіни Квін свідчить те, що саме вона очолила ТОП-100 рейтингу найвпливовіших жінок України у 2021 році за версією журналу Фокус, випередивши за впливовістю Олену Зеленську, першу леді України. 

Значні обсяги військової та  фінансової допомоги, політична підтримка США України на міжнародній арені дають змогу нашій країні протистояти гібридній агресії Російської Федерації. Тому керівника американського посольства часто називають тіньовим керманичем України, який має вплив на владні структури.

Хочеться відзначити, шо робочу зустріч очільник Закарпатської області з керівником посольства США провели у невимушеній обстановці, про що свідчать світлини розповсюджені пресслужбою ОДА.

Очевидно, що після візиту Крістіни Квін позиції Анатолія Полоскова у протистоянні з Закарпатською облрадою значно посиляться і у депутатського корпусу облради відпаде бажання висловлювати йому недовіру.

 

htt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *