Голова мукачівського клану з легкістю здає вірних поплічників

Голова мукачівського клану з легкістю здає вірних поплічників

Дещо дивну новину повідомили у середу новинарські сайти Закарпаття. У селищі Чинадієво відбулася передвиборча зустріч, на якій зібралися відразу три кандидати в народні депутати – Олександр Кеменяш, Микола Вегеш і Віктор Балога. Окрім звичної в таких випадках балаканини про те, як вони гаряче будуть дбати про інтереси краян, політики повідомили про те, що Микола Вегеш знімає свою кандидатуру на користь О.Кеменяша. Відповідно всі люди і структури ЕЦу будуть працювати на цьому окрузі виключно на останнього.

Таким чином вкотре голова мукачівського клану підтвердив свою безпринципність. Міністр діючого уряду (хоч би і у відпустці) не лише агітує, але й справами допомагає головним опонентам і представникам конкуруючого клану набрати більше голосів в майбутньому парламенті. Цілком звично для Балоги – його кар’єра політичного перевертня почалася далеко не вчора. Зрозуміло, що таким чином виконуються якісь залаштункові домовленості і зобов’язання, проте якою ціною? Відвертою зрадою і здачею своїх відданих поплічників, як дрібної незначущої фігури на шаховій дошці.

А що ж сам Микола Вегеш? Навряд чи йому це сподобалось. Але він звично «взяв під козирьок» і виконав наказ свого партайгеноссе. Особливого вибору, по суті, він не мав, адже будь-яка самодіяльність і непокора в межах клану карається невідкладно. І доказом цьому може слугувати серпнева історія – з лав «Єдиного Центру» виключено Голову Свалявської районної організації цієї кишенькової партії. Можливо, саме тому, що виявив спротив ідеї «повністю віддати Сваляву під бютівця Камиша».

А зараз, мабуть, всі фігуранти формулюють логічні пояснення для преси. Щоб хоч якось не втратити політичне обличчя.

Сергій Ратушняк так прокоментував цю подію:

Камиш в Парламенті потрібен як замурований унітаз. І користі від нього стільки ж. Візьміть його «бурхливе» депутатство  з 2002-го року (яке він купив через Балогу, а той через Довжанина по Виноградівщині). Жодного виступу і заяви. А саме для цього парламенти і створені.

В помаранчевий період «говорящим» тілом по Свалявщині, Воловеччині і Міжгірщині був пан Микола Вегеш. Саме за це Камиш пролобіював йому посаду ректора. Той пиячив. Університет став бударьом банди балог і ганьбою на всю Україну. Але вступи, екзамени і використання студентів, як продажний електорат – стали таки обличчям УжНУ і приватним знаряддям в руках цієї зграї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *