Голова комісії Мукачівської міськради не вказав у декларації “донецьке” авто (фото)

Голова комісії Мукачівської міськради не вказав у декларації “донецьке” авто (фото)

Журналіст Сергій Носалюк, який займається розслідуваннями щодо незаконного збагачення членів команди Мукачівського міського голови Андрія Балоги, цього рази вивів з тіні фігуру голови постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики,  оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради Роберта Іванчо (фракція ЄЦ). 

 Мені писати про Роберта Іванча, це означає постійно стримувати себе аби не перейти межу і не поступити підло і підступницьки. Справа в тому, що ми з ним дружили з самого дитинства, були однокласниками. Я знаю про нього занадто багато. Занадто багато такого, про що він би не розповів мені, якби знав, що я от так візьму і видам всі його секретні секретики.
Тому, я вирішив, що проведу риску між тим, що я дізнався від нього, і тим, що я наскріб через інші, відкриті джерела. 
На мою думку, Іванчо Роберт є найбільшим нахабою, з яким я і ототожнюю всю оту команду РОБИМО.
Тут слід розуміти, що я не називаю його найбільшим корупціонером, а саме нахабою. 
Я вжив це слово саме в такому сенсі, як його розумію я. Тут більшу частину займає величезне лицемірство та облуда, яке притаманне цій команді і уособлене в Роберті.
Тепер вже менше, але напочатках ми бачили Іванча мало не у кожному публічному виступі, коли він вєщав від імені як команди загалом, так і молодого дарованія, зокрема.
Останнім часом, таких виступів стало менше. Я думаю, це десь має бути пов’язане з тим, що від наглості Роберта, охрініває навіть саме молодоє дарованіє.
Андрій свого часу затупив, коли поклав на Іванча обов’язок курувати будівництво багатостраждального ЦНАПу. Роберт замутив то діло через свого цімбора, львівянина з типовим галицьким прізвищем, Цейтліна.
Останній здружився з командою РОБИМО і підставні фірми, через які він працював, почали отримувати контракти з Мукачівської ратуші.
І все було б добре, якби не велика любов Роберта до богатства всякого, не духовного, а матеріального.
Станом на сьогодні, його поки ніхто за руку не зловив, але, як пожартував один знайомий правоохоронець, це не тому, що він білий та пухнастий, а тому, що “ми недопрацювали”.
Я думаю, що всьому свій час.
А поки, я пропоную проаналізувати опосередковані ознаки всього того туману, якого я тут напущав.
Почати пропоную з вхідного сальдо – декларації за 2017 рік, Роберта Іванча, депутата від Єдиного центру в Мукачівській міській раді.
В сухому залишку, є у нього всього лише 400 000 гривень, які він (беріть приклад) тримає в Ощадбанку. Ніякою нерухомістю чи рухомістю він не володіє, як і годиться для приватного підприємця та директора ТОВ ТГ Сервіс, який працює на громадських засадах і робота якого “не оплачується”.
Та, о чудо, очевидно, що на початку 2018-го року в доходах Роберта стався потужний прорив. Подфортило депутату аж на дві досить пристойні покупочки.
Правда, одна з них, хоч і виплачена, але з перепискою вийшла якась загвоздочка. Хоча, це не проблема і не становить перепони для того, щоб розпочати ремонт в новопридбаному будинку (вул. Комунарів, 41).
Ви давно робили повний капітальний ремонт у будинку? В об’ємах грошових та матеріальних витрат роозумієтесь? Та там лише на заміну даху могли піти всі накопичені за довгі роки важкої праці грошенята. А будиночок у такому районі уявляєте скільки коштує? На 400 000 тисяч гривень можна щось подібне замутити? 
Не забудьте врахувати, що з цієї суми грошей треба ще й авто купити. Та не якесь там на євробляхах! І щоб не цуравого Жигуля… Роберт мужик крупний, то ж і авто йому треба відповідне. Знову ж таки, директор, підприємець, депутат і член команди РОБИМО. Не пристало йому їздити на якомусь задрипаному Шевролє. А от AUDI Q7 в самий раз!
Так, вибір випав саме на цю недешеву модель ( автівка якою користується Іванчо зареєстрована в Донецькій області – державний номер АН 9797 СН , рік випуску -2007 , ціна на таке авто з бензиновим мотором 3,6 л в Україні не нижча ніж 15 тисяч долларів (понад 400 тисяч гривень),- ред.)


Я і сам спершу не повірив. Думаю, що і Андрюха був у шоці від того, що таке пересувне пояснення недобудованості ЦНАПу, постійно мозолитиме очі йому і мукачівцям, – зазначає у своєму розслідуванні Сергій Носалюк.

Читайте також: СБУ викликало на допит мукачівського депутата, який марить “Підкарпатською Руссю”

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *