Гіпнотична псевдо-дійсність держави “У”

Гіпнотична псевдо-дійсність держави “У”

прапориКажуть, що народ страшенно любить продукувати антинародні бунти. Зерно істини в цьому є. Не треба бути планетарним Фейєрбахом, аби зрозуміти, що жива людина завжди незадоволена існуючим станом. Бо інакше не буде розвитку земної цивілізації.

Тому й з’являються лідери, котрі хочуть підхльоснути антинародні бунти для власного добротного — і далеко не бунтарського — життя. Набагато ж легше махати прапором, ніж займатися чорновою роботою — вичитувати закони в парламенті, добиватися проведення істинних.

До речі, про прапор.

Махання предметом — улюблений метод гіпнотизерів, аби приспати  пацієнта і заставити його робити те, що треба. Не тобі, звичайно. Йому! Гіпнотизеру!

«Гіпнотична» логіка заставила мене взяти книгу відповідного фахівця Віктора Кандиби.

Читаю:

«В любом случае гипнотизёр должен над пациентом возвышаться; если он выше гипнотизёра, то надо пациента посадить».

Онде чому деякі «нарвані» лідери лізуть на барикаду з прапором. А дехто з загіпнотизованих «низів», під їх впливом, так ненормально бушує, що його справді треба посадити, аби не заважав нормальним людям працювати.

Василь ЗУБАЧ.

Пост скриптум. Як виняток, буває у псевдо-дійсності і таке, що гіпнотизери вступають у боротьбу з гіпнотизерами ж. Одні саджають інших, щоб упливати на третіх. Наприклад, так сталося з Луценко і Тимошенко. Їм це пішло на користь. Луценко вже не розмахує прапором, а Юля — своїми милицями, як нунчаками: бо нема смислу — ніхто ж їх не випускає на підвищення на Майдані чи аеропорту для ліпших доньок і синів інопланетних тварин. А ті, що знаходяться на підвищенні, досі сердяться за популістське розбазарювання «общака», тобто бюджету держави «У». Що це насправді за держава?… Скажу чесно, цього не знає ніхто. Жодний гіпнотизер!..


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.