Геннадій Москаль запровадив на Закарпатті нову почесну відзнаку

Геннадій Москаль своїм розпорядженням затвердив нову відзнаку Закарпатської обласної державної адміністрації – “За заслуги перед Закарпаттям”. Почесною відзнакою (у формі медалі, накладного значка та відповідного посвідчення) будуть нагороджуватися особи з числа мешканців Закарпаття, інших регіонів України чи громадяни інших країн за значний внесок у розвиток Закарпатської області, активну життєву та громадянську позицію, благодійницьку діяльність тощо.

Ескіз почесної відзнаки, яка виготовлена з міді і вкрита позолотою та нікелем, Г.Москаль затвердив особисто, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

nahoroda

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Геннадій Москаль запровадив на Закарпатті нову почесну відзнаку”

  1. може після цього будуть нагороджувати справжніх заслужених діячів краю, які відзначилися великими досягненнями у галузях,де працюють, у конкретних справах на благо суспільства. аАне випадкових шахраїв-карєрєристів, пристосуванців, колишніх партноменклатурщиків, на прикладі колишнього комуніста, а нині проректора мукачівського вишу Гоблика володимира, який не соромлячись видвинув свою кандидатуру від імені вишу краю звання почесний економіст закарпаття, це не жарт, це лякає,як так могло прйоти такий обман?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *