Гандбол: ужгородські спортсменки стали срібними призерами Суперліги

Гандбол: ужгородські спортсменки стали срібними призерами Суперліги

Завершується чемпіонат жіночої Суперліги. Команди групи А (1-3 місця) проводять заключний тур у Львові, група Б (4-6 місця) грає в Херсоні.

15 травня відбувся найбільш очікуваний поєдинок фінішного відрізку сезону – між конкурентами у боротьбі за срібло «Карпатами» та «Реалом».

У турнірній таблиці миколаївська команда поступалась ужгородській лише один очком, отже «Реалу» необхідна була лише перемога, натомість «Карпати» влаштовувала і нічия. Перед матчем віддати перевагу комусь зі суперників було нелегко, тим більш, що не грали головні зірки – Яна Готра («Карпати») та Світлана Аксьонова («Реал»).

Зрештою поєдинок виправдав сподівання уболівальників і пройшов у вкрай напруженій боротьбі. «Реал» вів в рахунку після першої половини 16:14, а також мав достатньо часу на останніх секундах матчу, коли володів м’ячем за рахунку 26:26. Втім результативної атаки у Миколаєва не вийшло і драматичний двобій завершився нічиєю. А це результат на користь «Карпат», які гарантували собі срібло незалежно від результату матчу-закриття чемпіонату 16 травня проти «Галичанки».

За «Карпати» 7 разів закинула розігруюча Анастасія Полєтаєва, у «Реала» найбільш результативною стала лінійна Лілія Рябоконь – 6 голів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.