Хабарників з “Укртрансбезпеки” Закарпаття “кришує” керманич з Києва (ВІДЕО)

Хабарників з “Укртрансбезпеки” Закарпаття “кришує” керманич з Києва (ВІДЕО)

Про це повідомляє сайт “Спеціального контролю”. 17-го серпня 2016 року в телепередачі «В центрі уваги» на телеканалі «Київ» Голова Державної служби України з безпеки на наземному транспорті Ноняк Михайло Васильович чітко озвучив свою жорстку позицію стосовно хабарництва та корупції серед співробітників «Укртрансбезпеки». По його словам було зрозуміло, що він не потерпить серед своїх підлеглих, тих хто не чистий на руку. Дослівно Ноняк М.В. виразився так – «Якщо я би знав, що той чи інший співробітник бере хабар – моментально він іде на звільнення. Моментально! І його безпосередній керівник. Якщо будуть такі факти, що мій співробітник Укртрансбезпеки в будь-якій області взяв хабар – він одразу йде на звільнення».

Після оприлюднення відео, де співробітник «Укртрансбезпеки» Закарпаття Голиш Іван отримує від водія великовантажного транспорту хабар у 50 євро ми звернулися до Михайла Ноняка з запитом.

Чи проведена перевірка фактів хабарництва та корупції серед співробітників Укртрансбезпеки Закарпатської обл.?

Чи звільнений співробітник «Укртрансбезпеки» Закарпатської обл. Голиш Іван Михайлович, зафіксований на отриманні від водія великовантажного транспорту неправомірну вигоду у розмірі 50 (п’ятдесят) євро?

Чому не звільнений безпосередній керівник Голиша І.М., а саме – Слободянюк Сергій Миколайович?

spets

Висновок після отримання відповіді може бути тільки один – хабарництво та корупція серед співробітників «Укртрансбезпеки» Закарпаття кришується в Києві найвищим начальством «Укртрансбезпеки». Ось куди стікаються всі потоки незаконно отриманих грошових коштів. Всі ці гучні заяви Михайла Ноняка, щодо негайного звільнення хабарника та його безпосереднього керівника є пустими балачками. Керівник «Укртрансбезпеки» не збирається звільняти «курицю яка несе золоті яйця». Побори на дорогах країни цілком влаштовують наскрізь корумповану верхівку «Укртрансбезпеки», про розміри величезних грошових потоків в кишеню чиновників можна лише здогадуватися.

spets2 spets3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Хабарників з “Укртрансбезпеки” Закарпаття “кришує” керманич з Києва (ВІДЕО)”

  1. Так ця служба, доречі як і багато інших подібних, взагалі то і створювалась та продовжує існувати виключно як хабарницька та для збирання мзди! Для Любих друзів, кумів, сватів та інших недоумків!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *