Громадськість зацікавилася “пробивним” радником трьох міністрів Олексієм Ліпіріді

Громадськість зацікавилася “пробивним” радником трьох міністрів Олексієм Ліпіріді

Громадську раду при Міністерстві соціальної політики очолює Олексій Ліпіріді. Хто він?  З офіційних джерел відомо, що Олексій Ліпіріді займає посади радника Міністра соціальної політики України, Міністра оборони України, Віце-прем’єр-міністра України Розенка П.В. Мабуть, дуже розумна людина цей Ліпіріді, що всім радить?

Але на жаль, невідомо звідки він взявся, де навчався, де працював, якими підприємствами чи міністерствами керував, чого досяг ?  Яка його біографія? Хто він? Відповідей немає.

Ще один цікавий факт – Олексій Ліпіріді має посвідчення учасника бойових дій.  Хотілось би дізнатись, в яких частинах воював Олексій Ліпіріді? Скільки часу?  Може хтось з тих, хто з ним служив підтвердить? Чи може посвідчення видане «по блату»? Питання до Олексія чи до тих, хто видав посвідчення.
Знову таки цікавий факт Олексій Ліпіріді від Всеукраїнської  громадської організації «Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО» звертався до Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО про отримання фінансування для своєї громадської організації в сумі 2 200 000 гривень (два мільйони двісті тисяч), з них на оплату послуг було заплановано 350 000 ( триста п’ятдесят тисяч). Але коштів не отримав (погодили  лише 400 тис.грн.  від яких він відмовився).
І тут почалося. На сцені з’являється Дмитро Резніченко і починає боротьбу за «справедливість». Всі ветеранські організації, які отримують фінансування через Державну службу у справах ветеранів війни і учасників АТО звинувачуються у комунізмі і казнокрадстві, називаються ватними, одним словом дискредитуються. А щоб більше привернути увагу Дмитро ще й б’є генерала В.Палія. Преса підхоплює, маси обурені, глядачі в захваті.
Чомусь Дмитро Резніченко не підіймає питання фінансування громадських організацій інвалідів, хоча на них витрачається втричі більше коштів. Для порівняння ветеранські організації -20 млн., інвалідські – 60 млн. А в цілому фонд соціального захисту інвалідів витрачає орієнтовно – 1 млрд. 200 млн. грн. Але ці кошти не привертають увагу «правдолюбців». «Правдоборці» бачать те, що вигідно бачити їх замовникам.
Зараз всі громадські діячі виступають за прозорість. Тому хотілось би трошки більше прозорості і відносно особи, яка є радником двох міністрів, і одного віце-прем’єр-міністра, має статус учасника бойових дій та керує громадською радою при Міністерстві соціальної політики України. До речі, міністр соцполітики України Андрій Рева, ще до обрання Олексія Ліпіріді головою громадської ради вже на одному із публічних заходів, де були присутні ветеранські організації, звертався до останнього, як до голови громадської ради Мінсоцполітики.

Як казав Штірліц, інформація для роздумів.

Іван Супруненко

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *