Letyshops

Футбол: поєдинок “Минай” – “Ужгород” завершився з рахунком 1:2

У рамках підготовки до другого кола сезону два професійні закарпатські клуби – першоліговий ФК «Минай» та ФК «Ужгород» (Друга ліга) утретє зустрілися між собою. До слова, попередні два поєдинки завершилися перемогами «Минаю»: 3:1 та 2:1 відповідно.

Цього разу підопічним Василя Кобіна пощастило дещо менше. «Минайці» більше створювали гострих моментів та мали вищий відсоток володіння м’ячем протягом усього матчу, ніж їхні візаві, однак пропустили двічі, а забили лише раз. Це і вплинуло на результат.

Слід також зазначити, що тренер «Минаю» на цю гру випустив експериментальний склад.

Традиційно, футболісти першолігового клубу із початку матчу перехопили ініціативу, активно пресингували суперників. Моменти мали і Капустей, і Страшкевич, і Глагола, і Стасюк, однак жодному з футболістів не вдалося точно влучити у ворота.
Перший тайм минув мирно і команди пішли на перерву із сухою нічиєю – 0:0.

Перші хвилини другого тайму також минули доволі спокійно. До 60-ї хвилини рахунок на табло не змінювався, але згодом із передачі Федака зумів відзначитися «ужгородець» Чонка. Через 20-ть хвилин футболісти «Ужгорода» подвоїли перевагу – 0:2.
«Минайці» пішли у наступ, та всі моменти були не результативними. Аж поки не забив Нурієв. Футболіст «Минаю» відправив круглого точно у дальній кут – 1:2.

До перерви не вдалося забити більше жодній із команд. У підсумку, рахунок на табло залишився незмінним – 1:2. Перемогу цього разу святкували футболісти «Ужгорода».

Нагадаємо, вже через два дні «минайці» відправляться на тренувальний збір до Туреччини. За цей час підопічні Василя Кобіна зіграють кілька спарингів: 21 лютого із ФК «Віборг», 23-го суперником стане ФК «Мінськ». Наступного дня, 24-го проведуть матч із ФК «Вітебськ». А вже 1 березня команда із Закарпаття зустрінеться із представником Першої ліги України ФК «Оболонь-Бровар» (Київ).