ФСБ готує теракти в Україні – “Правий сектор”

В Україні найближчим часом можуть бути здійснені теракти за допомогою ФСБ і підтримці окремих представників МВС України, щоб скомпрометувати силові структури Майдану

Про це йдеться в офіційній заяві організації “Правий сектор”, інформує  «LB.ua».

“Ми з декількох джерел отримали оперативну інформацію про те, що найближчим часом не виключене проведення низки терористичних актів, спрямованих на очорнення “Правого сектору” та інших силових структур Майдану, сіяння паніки в суспільстві, наростання сепаратистських тенденцій і створення базису для розширення репресій”, – йдеться в заяві організації.

Про ймовірність здійснення терористичних актів, за словами активістів, також свідчить заява в. о. міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, згідно з якою “праві” нібито самі готуються до скоєння терактів.

“Знаючи специфіку МВС та його вищого керівництва, неважко здогадатися, що якщо Захарченко заявляє про можливість терактів, то такі теракти можуть бути здійснені з його відома”, – йдеться в заяві.

“Правий сектор” офіційно заявляє, що не готує ніяких терористичних актів.

“Сама думка про використання терактів, при яких могли б постраждати невинні люди, для нас неприпустима. Причому мова йде не тільки про неетичність подібних “методів боротьби”, а й про те, що вони не мають нічого спільного зі стратегією національної революції”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, 9 лютого Служба безпеки України повідомила про активізацію антитерористичних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *