Фестиваль «Веселковий передзвін» перенесли на день раніше

парад вишиванокЩодо заходів у рамках святкування Міжнародного дня музеїв у Закарпатському музеї архітектури та побуту відбулися зміни: фестиваль “Веселковий передзвін” відбудеться не 18 травня, а на день раніше – 17 травня у рамках відзначення Дня Європи. Такі зміни спричинені тим, що на третю неділю травня припадає день памяті жертв політичних репресій, тому вищим керівництвом заборонені будь-які концерти та гучні народні гуляння.

 

Святкування Міжнародного дня музеїв в «старому селі» почнеться о 10.30 год. богослужінням у Шелестівській церкві, після якого о 12.00 год. відбудеться урочисте освячення меморіальної стели Президенту Карпатської України Августину Волошину та його дружині Ірині Петрик.

Відвідувачі музею матимуть можливість сфотографуватися у традиційному народному вбранні Закарпаття, познайомитися із народними майстрами, купити на згадку сувеніри. Маленьким відвідувачам музею теж знайдеться справа до душі: риболовля у ставку, огляд живого куточка музею (вівці, кролі, качки, кури).

Також до уваги всіх відвідувачів постійно діюча експозиція під відкритим небом та виставки у залах музею.

Напередодні Дня музеїв,17 травня об 11.00 год. у рамках відзначення Дня Європи відбудеться фольклорний фестиваль «Веселковий передзвін».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *