Євген Молнар назвав театральною постановкою події навколо відставки в.о. Ужгородського міського голови

МолнарЄвген Молнар, член виконавчого комітету Ужгородської міської ради, стосовно сесії 7 листопада:

“Депутатський корпус вкотре доводить, що він повністю продажний і відстоює тільки власні та партійні інтереси, а потреби громади його абсолютно не цікавлять: згадують наші депутати про простих громадян виключно перед самими виборами. І це потрібно якнайшвидше змінювати, якщо хочемо кардинальних змін у нашому краї.

Влада вдало маніпулює думками громадян. Що ми маємо? Молода, енергійна людина пройшла майдан, з числа депутатського корпусу, близька до родини Балог – кращої кандидатури і не знайдеш на посаду в.о. мера при обіцянці простому люду, що тільки на перехідний період до чергових місцевиих виборів .Участь у парламентських виборах нам демонструє, що електоральна підтримка у Віктора Івановича в місті відносно висока,тому варто зробити висновок про те, що зайняти мерське крісло на чергових виборах у нього є всі шанси. Отже, з точки зору політтехнологічих маніпуляцій, варто знімати з посади начебто неугодного регіоналам. Але насправді пройшла елементарна командна заміна для того, аби реабілітуватися перед виборами мера в Ужгородську міську раду в яких, скоріше за все, і буде брати участь Щадей В.І. Таким чином, наше місто повністю буде залежне і підконтрольне мукачівському клану Балог. Звертаюся до справжніх ужгородців: прокиньтеся, не будьте байдужими до свого рідного міста, правильно аналізуйте ті театральні сцени, які розігруються навколо нас. Не дамо ввести себе в оману.”

З повагою, член виконавчого комітету Ужгородської міської ради, Президент ГО “Ужгородська Федерація Єдиноборств” – Євген Молнар .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *