Епідемічна ситуація з ГРВІ в Закарпатській області за 3 календарний тиждень 2015 року

Як повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області Вікторія Дьордяй за 3 календарний тиждень 2015 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на ГРВІ та грип звернулися 2162 особи. Темп приросту захворюваності збільшився у порівнянні з попереднім тижнем року на 2,6%. Серед захворілих 60,4% становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області складає –17,2 на 10 тисяч населення, що на 59,9% нижче епідемічного порогу.

Найвищий показник захворюваності на ГРВІ зареєстровано по м. Ужгород, найменший у Хустському районі. Серед дитячого населення найвищий рівень захворілих реєструється у віковій групі 0-4 років (534 випадків). Госпіталізовано 5,2% від усіх захворілих, з яких 79,6%  становлять діти.

З початку епідемічного сезону щеплено проти грипу 3162 особи. За останній тиждень щеплення не проводились. Серед щеплених – діти до 17 років складають 30,6%. Усі вакциновані особи належать до груп медичного, епідемічного та високого професійного ризику.

Інформація щодо реєстрації випадків поствакцинальних ускладнень при застосуванні імунобіологічних препаратів проти грипу із закладів охорони здоров’я області не надходила.

Фахівцями Держсанепідслужби області надалі продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції та проводиться широка агітаційно-просвітницька робота серед жителів області з метою покращення обізнаності населення з питань профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій, в т.ч. щодо необхідності і користі вакцинації.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *