Екс-прокурора Павла Балогу запроторять за грати

Екс-прокурора Павла Балогу запроторять за грати

Павло БалогаНа Закарпатті набуває нових обрисів боротьба з колишніми господарями області. Проти нині вже екс-депутата Верховної Ради України Павла Балоги буде відкрита «стара» кримінальна справа стосовно контрабанди та зловживання службовим становищем.
Окрім того, статками Павла Балоги зацікавилося Міністерство доходів та зборів, яке намагається зрозуміти, за які кошти у свій час Павло Балога купив цілий поверх у елітному районі Києва.
Зі слів нашого джерела, Павло Балога, будучи співробітником прокуратури Закарпаття та зловживаючи своїм посадовим становищем, організував в області цілу злочинну групу. Безпосередньо під його керівництвом на територію України контрабандним способом було переміщено 17 автомобілів на суму близько 5 мільйонів гривень.
Протягом 1999-2000-ого років Павло Балога “організував і керував митним оформленням цих автомобілів, надавав підроблені документи для розмитнення, ставив на документах нерозбірливі підписи замість підставних власників цих автомобілів, які контрабандно ввозилися в України за заниженням митної вартості».
Як повідомило нас проінформоване джерело, це тільки вершина кримінальної діяльності вищезгаданого у минулому депутата ВР.
Імовірно, влада не хоче допустити Павла Балогу на повторні вибори, тому вирішено «швиденько» запроторити Балогу за ґрати – повідомило нас наше джерело.
Окрім того, набагато легше буде пояснити європейській спільноті після підписання угоди про Асоціацію з ЄС, чому у Павла Балоги забрали мандат, якщо при цьому буде доведена його вина у згаданих вище злочинах.
Нагадаємо. що проти Павла Балоги була відкрита кримінальна справа але його старший брат будучи Головою адміністрації Ющенка її тихенько прикрив, а частина матеріалів кудись зникла.

Новини Закарпаття


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

2 Comments

  1. донецька братва берегів не бчить . спочатку без закона депутата позбавляємо мандата – а потім по закону починаємо судити . добре що ми безмозглі – бо щоб нам мозги , то від таких цирків , вони би розплавились

  2. взагалі цю сімейку треба всю пересадити.все награбоване конфіскувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.