Едгар Токар може очолити Мукачівську РДА

Едгар Токар може очолити Мукачівську РДА

У п’ятницю 26 лютого 2021 року Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення Василя Чигринського із посади голови Мукачівської районної державної адміністрації.

На вакантну посаду претендує, за твердженням телеграм-каналу @erospista, голова фракції «Слуга народу» у Закарпатській облраді Едгар Токар.

Кандидатуру Едгара Токаря лобіюють закарпатські нардепи-слуги, зокрема Ігор Кривошеєв та Михайло Лаба, з якими товаришує Токар. Сприяє цьому і голова облради Олексій Петров, що не скажеш про керівника Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова, який виявився досить самодостатньою креатурою.

Так у чому затримка із призначенням? Ну, по перше, бюрократичні процедури. По друге, зміна неофіційного куратора від партії по Закарпаттю. Ним став скандально відомий нардеп із Києва пан Микола Тищенко – власник ресторану «Велюр», до якого ще треба знайти підхід закарпатському провладному політикуму, – повідомляє телеграм-канал.

Не вирішено також питання призначення Михайла Ланя  головою Мукачівської райради,  адже завдяки Ланю “Батьківщина” віддала свої голоси за призначення головою Закарпатської облради Олексія Петрова.

Без Михайла Ланя ефективно працювати у «слуг» на Мукачівщині не вийде, так як це сфера впливу нардепа Балоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.