Директор школи намагалася приховати факт масового отруєння дітей на Хустщині

 Одразу після розголосу про масове отруєння школярів на Хустщині голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль доручив у найкоротші терміни з’ясувати причини отруєння школярів у Нижньому Селищі й притягнути керівництво школи до суворої відповідальності. Про це йдеться на офіційному сайті Москаля.

 У середу й четвер (22 – 23.03) у Хустську районну лікарню були доставлені 13 школярів та вагітна вчителька із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Нижнє Селище (Хустський район). Хворі потрапили на лікування з блювотою, підвищеною температурою та розладами кишківника. Із 13 госпіталізованих дітей семеро – учні 1-го класу, п’ятеро – 4-го класу і один – шостого. Стан дітей при поступленні – середньої важкості, станом на 14.00 четверга медикам вдалося стабілізувати й покращити здоров’я пацієнтів.
– Попередній діагноз хворих – гастроентероколіт, однак скоріше за все діти й вагітна вчителька підхопили дизентерію через антисанітарію в школі, – заявляє Геннадій Москаль.
– Я доручив департаменту охорони здоров’я, департаменту освіти ОДА, а також Головному управлінню Національної поліції в області в найкоротші терміни провести всебічну перевірку школи й притягнути її керівництво до суворої відповідальності. Винні будуть покарані, незважаючи навіть на те, що школу очолює дружина колишнього голови ОДА Василя Губаля. Перед законом усі рівні – розводити «Африку в центрі Європи» й сподіватися, що це зійде з рук через політичний дах я не дозволю!

Проте найбільше обурення викликає той факт, що дирекція школи не просто не відреагувала на надзвичайну ситуацію, але й продовжила навчання, наражаючи сотні дітей та вчителів на небезпеку. Що примітно, очолює школу дружина колишньго голови Закарпатської ОДА Василя Губаля – Віра Губаль. Саме вона у змові з очільником районного відділу освіти Павлом Русином намагалася зам’яти цей скандал і наразила дітей на додаткову небезпеку, змусивши їх прийти до школи, у котрій поширюється харчова інфекція.
Припинити навчальний процес Віра Губаль надумалася лише після того, як почали обурюватися батьки учнів. Наразі уроки у Нижньоселищанській ЗОШ припинено. Однак офіційного повідомлення про НП досі так і не було оприлюднено. Приховують цю інформацію і в ЦРЛ, намагаючись мінімізувати можливі наслідки для освітян району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.