Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Двох чиновників мукачівського “Водоканалу” судитимуть за хабарництво

Двох чиновників мукачівського “Водоканалу” судитимуть за хабарництво

хабарПрокуратура Мукачева направила до міськрайсуду обвинувальний акт стосовно начальника відділу реалізації та розрахунків з абонентами ММКП «Мукачівводоканал» та начальника сторожової охорони об’єктів вказаного підприємства.

Посадовців звинувачують у вчиненні корупційних злочинів, передбачених ч.1 ст. 368, ч. 1 ст. 369, ч. 2 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі та зловживання впливом).

Як повідомили в прокуратурі Мукачева: двох посадовців міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» наприкінці травня було затримано під час отримання ними неправомірної вигоди 4 тисячі гривень від мукачівця». Виявилось, що посадовці вимагали гроші у місцевого мешканця за не вжиття до нього санкцій у вигляді штрафу.

«За фактом вимагання незаконної грошової винагороди, було відкрито кримінальне провадження, яке вже завершено та з обвинувальним актом направлено до суду» – пояснив прокурор. «Відтак, посадовцям загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією», повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *