Двох чиновників мукачівського “Водоканалу” судитимуть за хабарництво

Двох чиновників мукачівського “Водоканалу” судитимуть за хабарництво

хабарПрокуратура Мукачева направила до міськрайсуду обвинувальний акт стосовно начальника відділу реалізації та розрахунків з абонентами ММКП «Мукачівводоканал» та начальника сторожової охорони об’єктів вказаного підприємства.

Посадовців звинувачують у вчиненні корупційних злочинів, передбачених ч.1 ст. 368, ч. 1 ст. 369, ч. 2 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі та зловживання впливом).

Як повідомили в прокуратурі Мукачева: двох посадовців міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» наприкінці травня було затримано під час отримання ними неправомірної вигоди 4 тисячі гривень від мукачівця». Виявилось, що посадовці вимагали гроші у місцевого мешканця за не вжиття до нього санкцій у вигляді штрафу.

«За фактом вимагання незаконної грошової винагороди, було відкрито кримінальне провадження, яке вже завершено та з обвинувальним актом направлено до суду» – пояснив прокурор. «Відтак, посадовцям загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією», повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *