Дводенні антитерористичні навчання СБУ відбулися на Закарпатті

Дводенні антитерористичні навчання СБУ відбулися на Закарпатті

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області провела дводенні антитерористичні навчання.

Під час тренувань перевірялася готовність суб’єктів боротьби з тероризмом протистояти диверсійним і терористичним загрозам.

За легендою навчань дві групи умовних терористів прибули у регіон для вчинення «диверсії» на одному з об’єктів Збройних Сил України.

У ході тренувань, силовики своєчасно зреагували та знешкодили імітаційні саморобні вибухові пристрої та завадили «диверсантам» потрапити на військовий об’єкт. Завдяки злагодженим діям правоохоронців умовні злочинці були затримані, а наслідки їх підривної діяльності нейтралізовані.

Координаційна група АТЦ проаналізувала ефективність використання учасниками заходу сил та засобів, відзначивши високий рівень підготовки та взаємодії задіяних підрозділів. Також ретельно проаналізовано окремі елементи контрдиверсійної роботи та напрацьовані пропозиції щодо покращення їх ефективності.

У заходах, що відбулися у Мукачівському та Берегівському районах, взяли участь підрозділи Служби безпеки, Національної гвардії, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Служби судової охорони, Державної прикордонної служби, представники обласної державної адміністрації, повідомляє пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *