Донецькі міліціонери мало не перестріляли місцевих прокурорів

артемівськ“25 вересня, до Артемівської міжрайонної прокуратури був викликаний дільничної інспектор Артемівського МВ для допиту в якості свідка в кримінальному провадженні за фактом перевищення службових повноважень працівниками міськвідділу міліції”, – повідомили у відомстві сайту Остров.

“Перебуваючи в приміщенні прокуратури правоохоронець відмовився давати свідчення, намагаючись при цьому передати слідчому гроші. Коли слідчий відмовився отримувати кошти, той кинув їх на підлогу і спробував швидко вибігти з приміщення. Втекти міліціонеру не вдалося, він був затриманий працівниками державної служби охорони, які забезпечують охорону приміщення прокуратури” , – сказали в прес -службі.

Розуміючи той факт, що працівник міліції намагається вчинити провокацію, на місце події були запрошені представники ЗМІ, яким Артемівської міжрайонний прокурор надав інформацію щодо ситуації.

Відомості про факт провокаційних дій з боку правоохоронців у приміщенні прокуратури були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст 370 КК України .

Проведення досудового розслідування за цим фактом доручено слідчому відділу прокуратури Донецької області. У ході слідства будуть з’ясовані справжні мотиви таких провокаційних дій міліціонера.

Водночас, як повідомляє Артемівський сайт 06274 з посиланням на очевидців, в цей же час Артемівську міжрайонну прокуратуру штурмували озброєні люди з автоматами.

За їх словами, “люди в бронежилетах і з автоматами вийшли з міліцейського ” УАЗика ” і спробували проникнути до прокуратури , проте це їм не вдалося” .

“Слідчий відділ обласної прокуратури допитував одного з артемівських дільничних , якого затримали за підозрою в отриманні хабара. Вхід в одну з будівель прокуратури заблокували ” , – пише сайт.

За описом люди в бронежилетах були слідчо-оперативною групою міліції , однак , у міськвідділі стверджують , що вони туди не виїжджали і автомати в середу не видавались .

Раніше в редакцію сайту зателефонували з міського відділу міліції з інформацією , що прокуратура не відпускає їх дільничного, якого викликали на допит. “Двері закриті , нікого не впускають-нікого не випускають. Ми не знаємо , що з ним там роблять” , – повідомила прес-офіцер Олена Рудченко.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.