Категорії Новини

Добкін хоче карати інтернет-видання за їх коменти

Глава Харківської обладміністрації Михайло Добкін запропонував Харківській облраді звернутися до Віктора Януковича з проханням визнати інтернет-видання ЗМІ через коментарі, які схвалюють вбивство судді.
Про це він заявив в четвер.
“Ті коментарі, які були після новин про звіряче вбивство судді Володимира Трофимова та членів його сім’ї, які вийшли в інтернет-виданнях “Кореспондент”, “Українська правда”, інших, харківських в тому числі, виданнях, говорять про те, що не все в порядку у нас в суспільстві”, – пояснив Добкін.
Він процитував низку коментарів користувачів Facebook, які схвалюють вбивство судді та його сім’ї:
“Всіх суддів чекає кара”, “Смерть суддям!”, “Нехай гинуть гниди!”, “Рубати бошки привселюдно, щоб усі бачили”, “Хороший суддя – мертвий суддя” і т.д.
“Вони бажали смерті цього судді, звинувачували у всіх смертних гріхах”. Він також зачитав текст звернення до президента Віктора Януковича, яке підтримали 90 депутатів. 2 депутати проголосували “проти”, 3 – утрималися, 11 – не голосували.
Його автори також висловлюють підтримку проведенню парламентських слухань з приводу відповідальності власників інтернет-ресурсів за поширення жорстокості і закликів до вбивств.
“Ми підтримуємо звернення суддів Харківської області до Верховної Ради про проведення парламентських слухань з приводу відповідальності власників інтернет-ресурсів за поширення жорстокості, закликів до вбивств, а також розпалювання ворожнечі на сторінках інтернет-видань”, – йдеться у зверненні.
Звернення буде направлено. Автори звернення також просять підготувати зміни до законодавства про визнання інтернет-видань засобами масової інформації.
Як відомо, обезголовлені тіла судді Фрунзенського райсуду Харкова, його дружини, сина і цивільної дружини сина були знайдені 15 грудня в квартирі.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *