До Ужгорода знову завітав “Чорний квадрат” з новою виставою

чорний-квадратЦе вже третій візит театральної трупи до столиці Закарпатської області і, як зізнаються самі актори, до Ужгорода їдуть з радістю і вже навіть полюбили наше місто.

Сьогодні в Закарпатському облмуздрамтеатрі глядачеві буде представлено виставу «Чи є секс після РАГСУ». Актор театру Анна Яновицька, Руслан Іваненко та Оксана Брагінець дещо відкрили журналістам головну сюжетну лінію.

Дві пари, одна вже живе у шлюбі, інша тільки планує офіційно оформити свої стосунки. Що змінює «штамп» у паспорті? Актори «Чорного Квадрату» покажуть нам і, скоріш за все, ті хто завітають сьогодні о 19:00 до театру зможуть побачити у героях вистави і себе. Можливо навіть замислитися і над власними стосунками.

Як розповіла Оксана Брагінець, її знайомі, сімейна пара, після перегляду вистави спромоглися кардинально змінити свої стосунки і це вже після багаторічного шлюбу. Згодом у родині з’явилося і немовля. Хоча, до цього родинні стосунки «розсипалися» просто на очах.

Як завжди, актори обіцяють імпровізувати на сцені та, вже традиційно, використають у виставі ряд висловів, запропонованих глядачами.

karpatnews.in.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *