Для повноцінного перетину кордону в режимі безвізу на Закарпатті необхідно відкрити додатково 19 міжнародних пунктів пропуску

Для повноцінного перетину кордону в режимі безвізу на Закарпатті необхідно відкрити додатково 19 міжнародних пунктів пропуску

У ході відрядження до Києва голова Закарпатської ОДА передав Службі автомобільних доріг та Кабінету міністрів України список 19 міжнародних пунктів пропуску (МПП), які необхідно відкрити в межах Закарпатської області для повноцінного фукціонування безвізового режиму.
У списку 8 пунктів на українсько-угорському кордоні (у тому числі три поромні через річку Тиса і п’ять автомобільних), 6 – на українсько-румунському кордоні (у тому числі два залізничні й чотири автомобільні), 4 – на українсько-словацькому кордоні (всі автомобільні) та 1 – на українсько-польському кордоні (пішохідний). До всіх пунктів слід прокласти (або відремонтувати) дорогу.
– Переговори про відкриття нових пунктів пропуску тривають уже роками, – наголошує Геннадій Москаль. – Закарпатська ОДА постійно педалює цю тему, однак вирішити її на своєму рівні не може, оскільки потрібні міждержавні угоди. Цього року ми відкриємо тільки один новий Міжнародний пункт пропуску – «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні. Там уже ведуться інтенсивні роботи з будівництва нової дороги, які планується завершити до вересня. Питання по інших МПП залишаються відкритими, однак ми наполягаємо, що вони мають бути вирішені у якнайшвидші терміни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *